.

.

Додаток Носителот Компатибилен со Dyson V7 V8 V10 V11 Cordless Стап Правосмукалка Прилог Носителот на Докинг Станица(Пакување од 2)

Додаток Носителот Компатибилен со Dyson V7 V8 V10 V11 Cordless Стап Правосмукалка Прилог Носителот на Докинг

DEN 1509.60

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилност Со】Компатибилен со Dyson V6 V7 V8 V10 V11 докинг станица и прилози вклучувајќи моторните делови. 【Нема Повеќе Неуредна Почиста Глави】Секоја алатка носителот доаѓа со шест адаптери во вашиот докинг станица, и со левата и десната страна предмети, лесно се организираат хаос на вашиот додатоци, спаси вашиот домашен простор.Лесен за складирање, уредно и убави. 【Pefect Дизајн】Направени Од издржлив ABS Пластика, со целосна полирање занаети одговара на вашиот dyson вакуум snd прилози совршено и природно.Лесно да го инсталирате, го елиминира треба да се вежба дупки во вашиот ѕид.Совршена изведба. 【Услуги на клиентите】задоволството на Клиентите е од суштинско значење за нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно поскоро, и ние исто така се гарантира 30 ден лесно политика на враќање.Пакет Листата : 2 * Додаток Holder8 * Дупчење Screws8 * Пластични Сидро.

Главните карактеристики

Избор на клиент