.

.

Orogold Бело Злато 24K Длабоко Крем и 24K Мулти-Витамин Ден Крем Постави

Orogold Бело Злато 24K Длабоко Крем и 24K Мулти-Витамин Ден Крем Постави

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Луксузен злато-speckled анти-стареењето ден крем од Orogold е формулиран со essentials вклучувајќи витамини и природни екстракти што се однесуваат на стареење знаци за да се промовира младешки сјај.Retinyl Palmitate и АЦЕ Витамини во овој потентен мулти-витамин ден крем адреса стареење прашања како што се брчките и кожата и да се промовира блескав, младешки изглед.Шеј Путер и Витамин Е во длабока навлажнувачки се соочуваат со крем се комбинираат со Злато да хидрат на кожата и подобрување на неговата светлина.Овој сјај за зголемување на крем ви остава со слика совршен блескав кожата.Овој нежен мулти-витамин ден крим одговара на сите типови на кожа се тие сува, мрсна, комбинација, зрели, па дури и чувствителни.На лесни и не-мрсна лицето крем промовира здрава и блескава кожа.Се заложат да се грижат за вашата кожа со овој пакет на Бело Злато 24 K Длабоко Крем и 24 K Мулти-Витамин Ден Крем од Orogold.Содржи Orogold Бело Злато 24 K Длабоко Крем и 24 K Мулти-Витамин Ден Крем.Се заложат да се грижат за вашата кожа со овој пакет на Бело Злато 24 K Длабоко Крем и 24 K Мулти-Витамин Ден Крем од Orogold.

Главните карактеристики

Избор на клиент