.

.

DJDK Термички Ручек Торба,Изолирани Ручек Торба 16L Термички Изолирани Ручек Tote Торба за на Отворено/Кампување/BBQ

DJDK Термички Ручек Торба,Изолирани Ручек Торба 16L Термички Изолирани Ручек Tote Торба за на Отворено/Кампување/BBQ

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

【16 L Изолација Торба】максималниот капацитет е 16 L, кои можат да се приспособат на потребите за семејство пикник, многу погодна за кампување, планинарење, скара, итн. 【Пикник Торба】надворешниот е направен од Оксфорд ткаенина, водоотпорен и влага доказ и внатрешна обвивка е направен од PEVA фолија, масло‑доказ и дамка‑доказ. 【Преносни】Дизајниран со поместена се справи со тоа, нуди повеќе сметководствена стилови и овозможува лесен сметководствена. 【Едноставен дизајн】Двојно патент дизајн е за лесен пристап и удобно носење, обезбедување минималистички и стилски искуство. 【Складирање】торба има широк отвор за ставање на работи потребни за кампување, и длабоко предниот џеб за ставање салфетки, копчиња и други мали нешта.Спецификација : Предмет Тип : Изолирани Ручек Торба Материјал : Оксфорд Ткаенина + Бисер Памук + PEVA Заштита на Животната средина Филм Укината Големина : Прибл. 32x25x22cm / 12.6x9.8x8.7in Ширевте Големина : Прибл. 35x27x8cm / 13.8x10.6x3.1in Користи : Преносни топлина зачувување и ладна презервација, погоден за излети, храна испорака, итн.Пакет Листа : 1 x Изолирани Ручек Торба Забелешка : ве Молиме овозможи 1‑2cm/ 0.4‑0.8 во грешка поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент