.

.

72W 24V3A 3pin Полнач, Бил Контра Адаптер Практични Голема Моќ Безбедно Адаптер Трајни Стабилна за ПОС Термички Приемот Печатач

72W 24V3A 3pin Полнач, Бил Контра Адаптер Практични Голема Моќ Безбедно Адаптер Трајни Стабилна за ПОС Термички

DEN 438.96

Пристапност
Во достапна форма

72 W ГОЛЕМА МОЌ : 72 W голема моќ прави полнење супер брз.Професионална изработка, одлични карактеристики, висока сигурност.Глобална напојување за AC100-240 V 1.6 A : Голем влезен напон и струја до глобална напојување за AC100-240 V 1.6 ЕДНА даде голема моќ.ШИРОКО се ПОГОДНИ : Широко се погодни за EPSON PS180 PS179, NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Печатач.СТАБИЛНА И БЕЗБЕДНА ПОЛНЕЊЕ : Преполнувањето заштита, во текот тековната заштита, во текот напон заштита и други права бидете сигурни стабилна и безбедна полнење.ЗА EPSON БИЛ COUNTER : издржлива адаптер за EPSON бил контра.Кој е многу удобен и практичен.Траен адаптер за EPSON бил контра. 72 W голема моќ прави полнење супер брз.Голем влезен напон и струја до глобална напојување за AC100-240 V 1.6 ЕДНА даде голема моќ.Преполнувањето заштита, во текот тековната заштита, во текот напон заштита и други права бидете сигурни стабилна и безбедна полнење.Широко се погодни за EPSON PS180 PS179, NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Печатач.Спецификации : тип на Производ : Адаптер за EPSONSuitable бренд : За EPSON PS180 PS179, NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Printer AC влез : AC100-240 V 1.6 AInput фреквенција : 50-60 Hz Power : 72 WInterface : 3pin Suitable : За EPSON PS180 PS179 For NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Printer Package големина : прибл. 14.5 * 11 * 8.2 cm/ 5.7 * 4.3 * 3.2 in Package тежина : 225g/ 7.9 oz Package Листа : 1 * Адаптер.

Главните карактеристики

Избор на клиент