.

.

Aviditi Полиетилен Воздух Пена, се Тркалаат, 2000' L x 6 W, 1/32 Дебела, Бела, Пакет од 12 (FW132S6)

Aviditi Полиетилен Воздух Пена, се Тркалаат, 2000' L x 6 W, 1/32 Дебела, Бела, Пакет од 12 (FW132S6)

DEN 1033.20

Пристапност
Во достапна форма

Не абразивни, светло-тежина.Воздухот пена е исполнет со илјадници амортизирање на воздухот клетки да се заштити производот.Шок апсорбирање на пена штити деликатна предмети.Достапни во бела боја.Мерки 2000-метри должина од 6-инчи ширина.Aviditi воздух пена се тркалаат.Не абразивни, светло-тежина на воздухот пена е исполнет со илјадници амортизирање на воздухот клетки да се заштити вашиот производ.Шок апсорбирање на пена штити деликатна предмети.Тоа обезбедува светлина амортизирање и површинска заштита.Влага отпорни.Достапни во бела боја.Мерки 2000-метри должина од 6-инчи ширина.

Главните карактеристики

Избор на клиент