.

.

Титан-Нов Брз Полнач за Motorola XTS3000, XTS5000, Cosmo двонасочна Радио Батеријата

Титан-Нов Брз Полнач за Motorola XTS3000, XTS5000, Cosmo двонасочна Радио Батеријата

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Титан Бренд Апарат за полнење за Kenwood Радио.Полначот доаѓа со Жлеб. 2 Годишна Гаранција.Сите Титан бренд производи се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Една Станица Десктоп, Спецификации : Брз Полнач, влезен Напон : 12-16 V.Брз Полнач за MOTOROLA Компатибилен со : HT1000 XTS3000 XTS3500 XTS5000 XTS1500 XTS2500 Компатибилен со : NTN7143, NTN7144, NTN7372, NTN7146, СИТЕ HT1000, XTS Серија Батерии Титан Две Начин Полнач.Една Станица Десктоп, Спецификации : Брз Полнач, влезен Напон : 12-16 V Текст на струјата : 500-1000ma Излезен Напон : 10.5-12.5 V Излез тековната : 700-800ma.Сите Титан бренд производи се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и се поткрепени со 2 години гаранција.Полнење со радио или без.

Главните карактеристики

Избор на клиент