.

.

31 Долго Постапува Ноктот Clippers Нема Потреба да се Виткање Над Сечење Лесно за Постари лица со прекумерна тежина, Лесно Стигнат до Алатка

31 Долго Постапува Ноктот Clippers Нема Потреба да се Виткање Над Сечење Лесно за Постари лица со прекумерна

DEN 1437.60

Пристапност
Во достапна форма

Новиот Дизајн : Сите новиот дизајн, кат стои долго се справи со ноктот clipper.Се грижи Повеќе : Ние се грижиме за луѓето на кои е да се има проблеми со сечење на ноктите, бидејќи со прекумерна тежина, Артритис или Дебели Ноктите, ова е добра алатка.Професионални Пети Ноктите Тример : Пети Ноктите бара професионален ножици, бидејќи тоа е погусто и потешко.Ние нудиме тешки Пети Ноктите Тример со поширок отвор (4 mm).Мала Тежина : Авион одделение алуминиум алуминиумски конструкции, полесни и поефикасни.Заменете Тример Лесно : отстранат Само еден гром, што може да го замени тример Лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент