.

.

Phone Држач за на Рака, CISID Телефон Зафат со Стојат Врвка на Држачот за Рака Мобилен Телефон Јамка Прстот на Носителот Телефон Gripper за Назад на Телефонот Компатибилен с

Phone Држач за на Рака, CISID Телефон Зафат со Стојат Врвка на Држачот за Рака Мобилен Телефон Јамка Прстот

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Меѓутоа, ако ја земете го еднаш, тоа може да не биде дека лепило повторно. 【Посебна Карактеристика, како на Телефонот Стојат】 Овој телефон јамка прстот на носителот карактеристики исклучително здрав стојат благодарение на цврсти и издржливи метална материјал.Исто така, на рака е прилагодлив со поместување на метал тока, па вашиот прст секогаш ќе се одржи во точниот износ.Кажете збогум на загриженоста од намалувањето на вашиот телефон случајно.Напомена : телефон gripper за назад на телефонот е 【НЕ се погодни за стакло назад, течни силиконски гел гума случај, мека гел гума свилен случај и анти-отпечатоци случај】, во спротивно може да не биде најдобар лепливоста ефект. 【Информации : 】 Откако ќе се држи овој телефон контрола врз вашиот телефон назад, ве молиме притиснете на лепливоста подлога за секунди, потоа почекајте половина час пред целосно да ја користите.Цврсто поддршка на вашиот телефон и да не се лизга на сите.

Главните карактеристики

Избор на клиент