.

.

Чичко Џони GM1320355 Возачот Огледало со Во-Стакло Сигнал За Класичен Камиони

Чичко Џони GM1320355 Возачот Огледало со Во-Стакло Сигнал За Класичен Камиони

DEN 852.00

Пристапност
Во достапна форма

Вграден-во јачина на светлината : Во чаша Јачина на Светлина.Виткање тип : Прирачник за Виткање.Меморија се потсетиме : Без меморија.Количината продаваат : се Продаваат поединечно.Fitment : ве Молиме исто така, проверете Fitment на Филтерот за да се види дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Несоодветни делови може да резултира со неуспех да инсталирате или да го оштети вашиот автомобил!.Product_Name Mirror Fitment Please проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Position Placement на Возило : Left Specification Folding тип : Прирачник за Виткање;Condition100% ново во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Item_Offered Puddle светлина се вклучени : Без Puddle Светлина;Количината продаваат : се Продаваат поединечно;Part_Number15904034,GM1320355 Feature In-стакло Јачина на Светлина, Температура, Без меморија, Без Puddle Светлина, Без Автоматско Затемнување, Со Слепа Точка Агол Стакло, Towing Auto-dimming Without Авто-Dimming Notes : Телескопски тип; Двојна glass Blind место детекција : Со Слепа Точка Агол Glass Towing огледало : Towing Glass работата : Моќ Glass Interchange дел број : 62076 GE, 15904034, GM1320355 Condition : New Location : Left Heated Heated Built-во сигнал light In-стакло Сигнал Light Recommended use OE Replacement Color/finish Textured Black Memory recall Without memory Fold Away Manual Fold Mirror Прилагодување Method Power.

Главните карактеристики

Избор на клиент