.

.

KUMADAI Бебе столче за Ладење Подлога Лагер, Ладење Подлога за Бебешко столче во Лето Шетач Јадење Столици и Безбедност Седишта, 3 Брзини Прилагодливи Фан и USB Напојува

KUMADAI Бебе столче за Ладење Подлога Лагер, Ладење Подлога за Бебешко столче во Лето Шетач Јадење Столици и

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

▲[ Универзален Дизајн ] Универзал одговара големина : мали димензии 13*35inch(33*88cm), средни 13*40.5 во (33*103cm), Нашето бебе столче за ладење подлога лагер е совршена големина за да се вклопи и речиси од секој шетач, столче, бебе кошница, јадење стол.И поддржува новороденчињата, доенчињата или години.Фиксна кука дизајн на грбот, Лесни мат донесува свила ивица дизајн, лесна спојување процес, жици е деликатна и не се фаќа на бебешка кожа, и тоа е мека и свиленкаста.Дури и кога времето е топло, бебето столче за ладење подлога лесно може да прахосвам на бебето топлина.Universial бебе столче за ладење подлога liner Keep бебе сува и удобно♥♥Карактеристики●Погоден за сите видови на безбедносни седишта, јадење столици, бебешките колички, чадор со себе, и пречки.●5 V центрифугални голем фан, научни вентилација дизајн, бебињата може да ги користат со доверба.●Три-блок правец на ветер прилагодување,ventilates на мрежа седиште под бебе грбот и колковите.●Природен мраз свила ткаенини, мека и нежна, кожата-friendly и дише●Тоа може да се мијат по преземањето од фан, тоа е перат и издржливи, повеќе хигиенски и здрава●USB интерфејс достапни напојување : компјутер матична плоча интерфејс / моќ банка / автомобил USB / мобилен телефонски апарат♥♥Specifications Voltage : 5 VCurrent : 0.1-1.7 AInterface : USBGear позиција : висок, среден, low Number на навивачите : вграден-во × 2 Size : S13*35inch(33*88cm), М13*40.5 во (33*103cm),Боја : сина, розова, сива, rice Applicable возраст : новороденче-4 години♥♥Имајте на ум!!!*Миење : рачно перење, машина за миење, висат да се исуши, без пеглање*Упатство за мерење може да се 1-2cm грешка, која е разумен опсег!*Поради monitor display разлика и снимање светлина причини, не може да биде мало боја разликата помеѓу сликата и вистински објект.♥♥Пакет Includes1*Бебе Столче За Ладење На Лагер.

Главните карактеристики

Избор на клиент