.

.

NBK MJC-55CS-ГР-3/8-9/16 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 3/8 и 9/16 го Понесе Дијаметри, A2017 Алуминиум

NBK MJC-55CS-ГР-3/8-9/16 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 3/8 и 9/16 го Понесе Дијаметри, A2017 Алуминиум

DEN 3036.00

Пристапност
Во достапна форма

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент