.

.

XIALIUXIA 3 Ниво Чевли Чување на Клупата со Скриен Број на Решетката, СТП Entryway Чевли Клупата Седиште Чевли Организатор Чевли Кабинет, Модерен Влез Декоративен Мебел за En

XIALIUXIA 3 Ниво Чевли Чување на Клупата со Скриен Број на Решетката, СТП Entryway Чевли Клупата Седиште Чевли

DEN 712.80

Пристапност
Во достапна форма

ЧЕВЛИ МЕНУВАЊЕ на СТОЛЧЕ ВО ЕДНОСТАВЕН СТИЛ : Нашите чевли промена на столицата има стилски дизајн во Нордиските минималистички стил и стабилна рамка структура.ИЗДРЖЛИВИ И УДОБНИ ЧЕВЛИ ПРОМЕНА на СТОЛИЦАТА : Овој чевли решетката е направен од висок квалитет на густина одбор, кој е силен и издржлив, и не е лесно да се деформирани; соодветна рамка структура, стабилна товарот капацитет; безбедна и сигурна корисничко искуство за вас и вашето семејство.МЕКИ И УДОБНИ ЧЕВЛИ СКЛАДИРАЊЕ на ИЗМЕТОТ : Нашите чевли промена на столицата е направен од висок квалитет на СТП + висока густина сунѓер, што не е лесно да се свитка и нуди вас и вашето семејство удобно седи искуство.ГОЛЕМА МЕМОРИЈА : Нашите чевли промена на столицата има отворен депонија кофа складирање кабинет дизајн.Со 3 количка прегради, секој оддел може да се одржи три реда да се обезбеди доволно простор за чување на вашите чевли.ШИРОКА УПОТРЕБА : Без собрание е потребно, целиот пакет доаѓа за брз употреба, не само лесно да се движите, но, исто така, погодно за одмор, и убави и практичен, лесен за чистење.Погоден за ходници, дневни соби, спални соби, балкони, канцеларии, хотели, продавници за облека, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент