.

.

9 Пакет, SnapPower GuideLight 2 за Места [Нова Верзија - LED Светло Бар] Ноќ Светлина - Електричниот Штекер Ѕид Плоча Со LED Night Lights - за Автоматско вклучување/Исклучување Сензор - (Д?

9 Пакет, SnapPower GuideLight 2 за Места [Нова Верзија - LED Светло Бар] Ноќ Светлина - Електричниот Штекер

DEN 4235.52

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА - не мора да биде електричар или волшебник за да се инсталира на Guidelight.Тоа беше дизајниран за навистина едноставно, безбедно решение за домаќинство nightlight.Тоа не бара загради, батерии, и месеци, или жици.Само snap тоа и да си одат.Го ОСЛОБОДУВА ДО МЕСТА - конечно може да се користи на сите места во вашиот дом.Не дозволувајте стандард, гломазна ноќ светлата доминираат во вашиот ходници, бањи или детски спални соби повеќе.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ - На Guidelight насловната плоча, чини помалку и 10 центи по година на власт.Со само вистинската количина на светлина, можете да спијам лесно сега.НОВА ВЕРЗИЈА На Guide Light 2 ги има сите карактеристики сте дојде до љубов од Оригиналот Guide Light, но сега вклучува Тивко се пренесуваат на трети лица Светлина Бар за домот, убава пат светлина.ГАРАНЦИЈА за квалитет - Со пари гаранција за враќање и најдобра услуга на клиентите околу, може да се купи лесно.Имаме ви се опфатени, имаме твојот грб.Со Guide Light Генерација 2, Snap Power слушаме нашите клиенти и подобрување на Оригиналниот Guide Light дизајн.LED осветлувањето е надополнет со тивко се пренесуваат на трети лица светлина бар, со иста количина на ноќно осветлување нашите клиенти се дојде до љубов.Подобрена prongs значи тоа е уште полесно да се инсталира и да работи подобро со различни места.На Guide Light 2 носи убава пат, бања, спална соба, backsplash, бебе соба и гаража за осветлување на вашиот дом.На Guide Light е безбеден и сигурен.Да заборавите за stubbing прстите во средината на ноќта, чудовишта под креветот, и будење на куќа до кога ќе станам во текот на ноќта.Сензорот на светлото на лицето на плоча гарантира дека вашите Guide Light ќе изгледа како редовни покрие-плоча во текот на денот, и светлина за осветлување кога е темно во текот на ноќта.Различни од традиционалната ноќ светлина, Guide Light 2 има вграден LED светла, па на капак не штрчи од ѕидот, се загрее или да се прекине.На врвот на сето тоа, на Guide Light 2 само трошоците за 10 центи по година на власт.Едноставно речено, во секунди вашата куќа може да биде безбедно, осветлен и повеќе како дома.Ве молиме Имајте во предвид : Дуплекс и Оркестарот стилови НЕ работат на GFCI места (со Тест и Ресетирање на копчињата).

Главните карактеристики

Избор на клиент