.

.

Мулти-Функционални Отстранување на Влакна Машина, Преносни Отстранување на Влакна Подмладување на Кожата Убавина Инструмент, Висока Моќност Енергија Убавина Уре?

Мулти-Функционални Отстранување на Влакна Машина, Преносни Отстранување на Влакна Подмладување на Кожата Убавина

DEN 9359.76

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за - Висока моќност 2000 W, подобар ефект, стандард со висока моќност E светлина се справи.Погоден за целото тело отстранување на влакна, луничка отстранување, подмладување на кожата, црвенило третман, па дури и бојата на кожата.Fast & Ефективни - Нема потреба за промена на движење, силна светлина енергија, ефикасно отстранување на различни пигменти.Една операција трае само 20-30 минути, без оштетување на кожата ткиво.Користете го за - Боја филтер функции : 640 филтер за целото тело отстранување на влакна, 530 филтер за подмладување на кожата и отстранување на црвенило, 480 филтер за подмладување на кожата и црвенило третман.Безбедно за Употреба - E светло за да може ефективно да се избегнат вообичаени несакани ефекти од силна светлина, нема да произведе пигментацијата, во исто време, тежината на работата е значително намалена.High Tech - Сосема нов систем за ладење, воздух за ладење, вода за ладење, вода за ладење уреди, изградена-во затворена циркулација на воздух за ладење, работа подолго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент