.

.

Пелена Торба Ранец Мама Торба Голем Капацитет WaterproofPink Сина, Пурпурна Polygonal Дијамант Позадина

Пелена Торба Ранец Мама Торба Голем Капацитет WaterproofPink Сина, Пурпурна Polygonal Дијамант Позадина

DEN 1151.52

Пристапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ♥ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашата лаптоп ранец употреба на високо-квалитетна дише twill ткаенина, која е малку водоотпорен и валкани-доказ и лесно да се избрише чисти.Нема грижете се ранец ќе се валкани кога млекото се истури на или ќе се стави на теренот. ♥ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Еден Голем главната преграда, четири мали складирање прегради во внатрешноста, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.Пелена rucksack има мулти-џеб дизајн за да одговараат на вашите потреби, можете да се стави на шише млеко, шише за вода, бебе облека, бебе пелена, крпа и други во различни одделни џебови. ♥УДОБНО ПАТУВАЊЕ : Мулти-функционални секојдневен daypack може да се користи како rucksack, колеџ ранец, tote торба, патна торба, бизнис чантата, исто така, може да биде обесен на бебето шетач.Елегантен и погоден за многу прилики како бебе рано образование, референци, патува, работа итн.Згора на тоа, Практичен Дизајн го прави овој пелена ранец совршен за патување со вашето семејство и за бебиња, идеална бебе подарок за мајка ми и татко ми. ♥ГОЛЕМИНА:10.6x7.8x14 Во Големина ти дава многу соби да се стави сите нешта бебето потреби во едно бебе-торба.На патент е силна и двојно патент и прилагодливи двојно-рамо ремени направи тоа лесно да се земе бебе производи. ♥КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа со ефикасна и брза стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент