.

.

Kérastase Отпор Therapiste Шампон И Masque Duo (Пакување од 4)

Kérastase Отпор Therapiste Шампон И Masque Duo (Пакување од 4)

DEN 6762.24

Пристапност
Во достапна форма

Kérastase Отпор Therapiste Шампон И Masque Duo (Пакување од 4).Kérastase.Количина : 4. На Kérastase Отпор Therapiste Шампон и Masque Дуо е два-чекор процес на преработка дизајниран да се трансформира досадна, уморни коса.Уникатен, напредни формули се обезбедат основните хранливи материи и влага за да се опорави на косата и се остава чувство свилен мазна.E.N.

Главните карактеристики

Избор на клиент