.

.

Vertx Спектарот 2.0 Ранец, Хедер Гребен/Колонијалната Сина, OS

Vertx Спектарот 2.0 Ранец, Хедер Гребен/Колонијалната Сина, OS

DEN 4519.92

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мисија-подготвени носат платформа со јамка поставата и Брз Пристап Повлече табот.Модуларен поместена лаптоп ракав во главната преграда се прилагодува во големина и позиција и се прилагодува и да стане print-доказ заштитна scabbard за чувствителната опрема.Zippered страна прегради отворен кон телото за подобрување на безбедноста и овозможи на организацијата за вашиот admin опрема со вкупно две zippered мрежа џебови и 7 капка-во џебовите.Хидратација на мочниот меур компатибилен со двојна црево помине преку порти.Можат да се сместат до 15" лаптоп.Рака тип : Backstraps.

Главните карактеристики

Избор на клиент