.

.

KDJFHDJ Typewriter Механички Тастатура Игри Тастатура, Шарени Виножито позадинско осветлување RGB LED Anti-Ghosting Жичен Безжични, за PC Win/Mac Компјутер

KDJFHDJ Typewriter Механички Тастатура Игри Тастатура, Шарени Виножито позадинско осветлување RGB LED Anti-Ghosting

DEN 2227.20

Пристапност
Во достапна форма

Ергономски дизајниран.Удобно и одлична алатка за пишување и канцелариски работи и игри.RGB Игри Тастатура со шарени светлото, која обезбедува извонредно игра атмосфера и подобра игра искуство.Посебни високо-обврзници кратер структура овозможува прецизни тактилни повратни информации со тивка кликнете, која им овозможува на работи како на тастатурата на компјутерот и да се користат во канцеларија.Овој игри тастатура е конструиран за двојно-shot за вбризгување на пластични keycaps да понуди висок отпор против површината носат.Поддржува два врска начини : Bluetooth/звучници, Bluetooth режим да може да се поврзе до три уреди во исто време.Може да се изврши најмногу за десет команди во исто време со вграден-во клучните rollover анти-ghosting.Ергономија, прашина-доказ и поздравниот-доказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент