.

.

adidas Мажите Работи за Чевли

adidas Мажите Работи за Чевли

DEN 3085.44

Пристапност
Во достапна форма

Етилен Винил Ацетат единствена.Горниот Материјал : Текстил; Надворешниот Единствена : Гума; Insole : Удобност Insole.Боја : Јаглерод/orbgrn/owhite.Прицврстување : Чипка-up; Глуждот Висина : Редовни.Лак Тип : Медиум.Пакет Содржина : Mens Оригинали Чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент