.

.

Анти Изгубениот Паричник, Smart Anti-Кражба Паричник со Аларм, Bluetooth, Позиција Рекорд (преку Телефон GPS), Чанта Мажите Картичката во Држачот,Црвена

Анти Изгубениот Паричник, Smart Anti-Кражба Паричник со Аларм, Bluetooth, Позиција Рекорд (преку Телефон GPS),

DEN 1800.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Првиот слој cowhide, мека рака чувство, трајни и дише. 6 картичка слотови, 1 ID прикаже прозорец, 2 главни џебови.Удобно и безбедно да се одржи кредитни картички, ID картички, пари и други мали предмети.Анти-изгубени.Dial паричникот од телефонот.Да остварите повик од паричникот.Кога растојанието помеѓу паричникот и мобилен телефон надминува 5 до 20 метри, аларм е издадена.Во случај на паричникот е изгубена, ве молиме да покаже својата последна позната локација на телефон за да ви помогне да го пронајдете тоа. (Лоцира по телефон GPS.Паричникот себе не имаат GPS модул).Брзо полнење и долго време на мирување. 5 часа на време на полнење, до 1 месец од работното време.Идеален подарок за саканите, како љубовник, дечко, hasband, татко, двојка, љубовник. "set up1. Преземете ја бесплатно апликацијата "Bseek" во Google Play или App Store.QR код за да биде сменет од исто така е предвидено во корисничкото упатство.2. Поврзете Smart LB Smart Паричникот и вашиот мобилен телефон преку Bluetooth.feature1. Најдете wallet Open стан "Bseek" на вашиот телефон за да се направи телефонот beep па лесно може да го најдете (ефективни кога растојанието помеѓу телефонот и паричник е во рамките на 33 стапки на Bluetooth спектар)2. Најдете phone Double-кликнете паричникот за да ѕвонам. (Важи кога растојанието помеѓу мобилни телефони и паричник е во рамките на 33 стапки на Bluetooth опсег)3. Звучен аларм кога паричникот или мобилен телефон е изгубена.Кога вашиот телефон и паричникот не сте во опсег на 33 стапки на Bluetooth, алармот ќе се огласи.4. Проверете каде паричник е lost The Bseek стан евиденција во последно време и локација кога вашиот паричник и да се исклучи телефонот, па да знаете каде да го најдете вашиот паричник. (Лоцира по телефон.Паричникот себе не имаат GPS модул).5. Далечински shooting Use паричникот за далечинско за контрола на телефонот да се земе слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент