.

.

ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА LED светла Gypsophila string светла Отворено водоотпорен и antifreeze декоративни светилки 8 осветлување начини на Употреба за ноќта на Вештерките, забав?

ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА LED светла Gypsophila string светла Отворено водоотпорен и antifreeze декоративни светилки

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен и antifreeze домаќинство светилка : Оваа партија светилка е многу погодна за внатрешна и надворешна декорација.Не грижете се за дожд или снег. 8 начини на мемориски контролер : секогаш, бавно да трепка, континуирано, трепка, на и надвор, брзо трепка, сон, бран форма.Може да се создаде поинаква атмосфера, за вашиот живот.Опашката серија врска : На крајот на светлината string е поврзан со приклучок за кратко.Првиот е поврзан со напојување, а вториот е поврзан со опашката на претходното да се користат заедно во серија.Декорација ефект е подобро.Совршена декорација : LED светилки се многу погодни за ноќта на Вештерките партии, градини, courtyards, внатрешна и надворешна употреба да се создаде уникатна атмосфера во Божиќ, роденденот партии, новогодишната ноќ и други манифестации.Топло услуга : не грижете се за нашиот квалитет!Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви обезбедиме со пријатна услуга.Се создаде пријатна и романтични atmosphere8 осветлување сцени, always on, бавно да трепка, континуирано, трепка, светли и темни, брзо трепка, сон, бран форма.Може да се создаде поинаква атмосфера, за вашиот живот.Кога е вклучена, ротирање на копчето за да изберете различни начини на осветлување.Спецификација : Lamp Color : црвена, виолетова, розова, white String должина : 20 МИЛИОНИ/30 M/50 M/100/200 M/300М/500 MNumber на Led диоди : 200 LED/300 LED/500 LED/1000 LED/2000 LED/3000 LED/5000 LEDWaterproof оценка : IP44 Power набавка : приклучок и приклучок за моќ supply Control : Controller Application : Внатрешна/Outdoor Tips : 1. Боја разлика : Според вашиот монитор прилагодувања на боја на компјутерски монитор може да биде малку поинаков од вистинската боја на производот.2. Customer Service : Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се потрудиме да одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Color:
red, purple, pink, white
String length:
20M/30M/50M/100M/200M/300M/500M
Number of LEDs:
200LED/300LED/500LED/1000LED/2000LED/3000LED/5000LED
Waterproof rating:
IP44
Power supply:
plug and socket for power supply
Control:
Controller
Application:
Indoor/Outdoor
1. Color difference:
According to your monitor settings, the color of the computer monitor may be slightly different from the actual color of the product.
2. Customer Service:
If you have any questions about the product, please contact us in time. We will do our best to answer your questions within 24 hours.
Избор на клиент