.

.

Raquel Велч Слој На Природен Изглед на Брадата Должина Слоевит Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl32/31, Cinnabar

Raquel Велч Слој На Природен Изглед на Брадата Должина Слоевит Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl32/31, Cinnabar

DEN 9078.00

Пристапност
Во достапна форма

Боја : главната слика покажува Rl32/31 Cinnabar боја; просечна големина, пред : 6", Круна : 6", Страни : 6.25", Назад : 6.25", Напв : 4.25".Материјал : Направен со Tru2 Life топлина-friendly синтетички влакна што може да биде рамно-пеглаат, завиткан, или разнесени надвор и да е исклучително лесен за одржување.Природен изглед, текстура : долго, текстура дели во текот дефинира ова погоре-на-јака shag намали, благодарение на чипка Пред monofilament врвот, слободна Форма, off-the-лице стил.Дополнителни карактеристики : туристи кои бараат луксуз 11/2" Длабоко, речиси невидливи чиста чипка пред се, monofilament врвот, 100% Рака-заврзана База, Сомот-наредени продолжен Тилот и уво табови.Направи секој ден добра коса ден : остане во чекор со фризура трендови кои го вклучите пара, фризура врвен квалитет перики ќе ви овозможи да го промените вашиот фризура толку лесно како ќе се промени вашиот ум.Долго, текстура дели во текот дефинира ова погоре-на-јака shag се намали.Благодарение на чипка пред monofilament врвот, слободна Форма, off-the-лице стил.100% рака-заврзана база содржи комплетен стајлинг слобода и неверојатно светло се чувствуваат.Оваа капа вклучува сите луксузни карактеристики на нашата monofilament врвот туристи кои бараат луксуз стилови, На влакна во текот на целиот врвот е индивидуално заврзана, еден по еден, што резултира со ниска густина, природни гледа напред движење и изгледот на природен раст.Ова исто така овозможува неверојатна off-the-лице стил, флексибилност, како и флексибилност на дел косата на лево или десно или во центар.

Главните карактеристики

Избор на клиент