.

.

ZHONGJIUYUAN 10 Парче Прилагодливи Пристрасност Лента Обврзувачки Нога Snap На Presser Нога за Машина за Шиење Додатоци

ZHONGJIUYUAN 10 Парче Прилагодливи Пристрасност Лента Обврзувачки Нога Snap На Presser Нога за Машина за Шиење

DEN 552.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластични+Метал.Се вклопува многу Низок Стандард месо тело Snap-Брат, Пејач, Janome, Elna, Pfaff и така натаму текстура ролки на овој нога ви даде поголема контрола и да предизвика помалку триење помеѓу нога и се хранат куче додека шиење или quilting на кожа, тексас, крзно, велур, синтетика и napped или наредат ткаенини.Ногата е направен од јасно пластика со метални валјаци.Тоа им помага да се хранат на ткаенина и да се спречи игла кршење, нишка кршење, комерцијални или прескокнат бода предизвикани со повлекување на ткаенина.Пакет се Вклучени : 6 x Presser Нога.

Главните карактеристики

Избор на клиент