.

.

3/8 x 3-1/2 Хексадецимален Заостануваат Завртки 18-8 Нерѓосувачки Челик (Количина: 300) - 3/8-7 x 3-1/2

3/8 x 3-1/2 Хексадецимален Заостануваат Завртки 18-8 Нерѓосувачки Челик (Количина: 300) - 3/8-7 x 3-1/2

DEN 4127.76

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар-Конци По Инч : 3/8-7. Должина : 3-1/2 инчи. 18-8 Нерѓосувачки Челик Наменети за надворешна употреба или за области кои се изложени на влага.Ако верувате вашиот гром/завртка може да биде подложен на влага средина тогаш не ' Рѓосувачки Челик производи треба да се користи.

Главните карактеристики

Избор на клиент