.

.

Под Оклоп Жените Слобода Ембос Качулка

Под Оклоп Жените Слобода Ембос Качулка

DEN 1247.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Armour Руно е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Пред кенгур pocket.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Armour Руно® е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Пред кенгур џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент