.

.

Милвоки.со 4002395370559 THUNDERWEB Метал Вежба Малку ХСС G, Шарени

Милвоки.со 4002395370559 THUNDERWEB Метал Вежба Малку ХСС G, Шарени

DEN 712.08

Пристапност
Во достапна форма

'Класичен геометрија со телото дебел над целосна должина.Подебели и пропелер во облик на тело се повеќе отворени.Топлина отпорни на парови на построги стискаш.Го намалува ризикот од оштетување за време на длабоки дупки.Многу повеќе животен век.На THUNDERWEB вежба има заострените барел за да се обезбеди подобра отпорност на torsion и забрзува Брз Чип Отстранување, Висока Отпорност на Абење, за да се загрее, геометријата THUNDERWEB прави брз чип отстранување, го намалува триењето = помалку прегревање и се носат, прогресија на врвот во длабоки дупки, Двојно Ножеви Остри за да се забрза вежба дупки без напор притисок, може да се користи за долго време за брз дупки дури и во нападот, од не ' рѓосувачки челик autocentrage и резултат прецизно движење; точни и прогресивни, идеал на криви површини, помалку напор и притисок, одлична во многу тешки материјали како што се од нерѓосувачки челик,.

Главните карактеристики

Избор на клиент