.

.

ЏИН Телефон Опфаќа Водоотпорен Dustproof Shockproof Цинк Легура + Силикони Случај за iPhone Xs Макс (Црна) Мобилен Телефон Случаи (Боја : Жолта)

ЏИН Телефон Опфаќа Водоотпорен Dustproof Shockproof Цинк Легура + Силикони Случај за iPhone Xs Макс (Црна) Мобилен

DEN 1833.60

Пристапност
Во достапна форма

Тоа може да се заштити вашиот телефон, така што таа секогаш изгледа како нов.Едноставно,удобно и убаво.(вашиот телефон е толку скапо,па затоа вреди да се купат).Многу добро се вклопуваат за вашиот телефон,вашиот другите копчиња може да се користи нормално.Цената попусти,ви препорачуваме да се купи.Водоотпорен Dustproof Shockproof Цинк Легура + Силикони Случај за i Phone XS Макс (Црна).Многу убав телефон случаи.1. Концизен.Тоа е едноставно облик и се сврте да ја напушти чиста и удобно впечаток на сите. 2. Функционална.Случајот може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, шок, се лизга и така натаму. 3. Удобен.Сите копчиња и пристаништа се достапни. 4. Издржливи.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. 5. Ефективни.Многу погодна цена се поставени за случајот.Тоа е прифатлива производ. 6. Не се лизга силикони, едноставно, удобно, естетски и добра рака се чувствуваат. 7. Со IP68 водоотпорен оценка, ефикасно спречување јавните вода од освојувањето на телефонот во животот, без ограничувања на јавните.

Главните карактеристики

Избор на клиент