.

.

Стискаш Condiment Фармацевт Condiment Фармацевт Condiment Шишиња 460ml Condiment Шишиња Крем Шишиња(црвено)

Стискаш Condiment Фармацевт Condiment Фармацевт Condiment Шишиња 460ml Condiment Шишиња Крем Шишиња(црвено)

DEN 828.00

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Монтажни маска, лесно и рефил.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.Направен од висок квалитет на ЈП материјал, мека и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Специјални тесен млазницата за контрола на јачината на звукот на condiment и се избегнува разделување.Монтажни маска, лесно и рефил.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи масло, оцет, крем и други течни сос.

Главните карактеристики

Material:
PE
Color:
Yellow / White / Red (Optional)
Capacity:
460ml
Size:
(Dia*H) 7*20cm / 2.8*7.9 inch(Approx.)
Package list:
1 * Condiment dispenser :
Избор на клиент