.

.

Ле Prive Remy Коса Couture Коса Екстензии 20 Јас-Совети #2

Ле Prive Remy Коса Couture Коса Екстензии 20 Јас-Совети 2

DEN 5279.76

Пристапност
Во достапна форма

20 ИНЧИ.БОЈА #2 (ТЕМНО КАФЕАВА). 4 СНОПОВИ НА ИНДИВИДУАЛНИ СОВЕТИ (30 СОВЕТИ ПО ПАКЕТ). 100% ЧОВЕЧКА КОСА.МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ.Ле Prive Remy Права Коса, со Коса Couture е високо однос врвот бренд, издржливост, текстура, и лесно може да се завиткан на обалата жив кадрици.Ле Prive Remy Коса е собрани од шефовите на жена директно која сите коса насоки остане усогласени во природна насока, како што grep, врвот на врвот, а завршува на завршува, за одржување на природните cuticle насока.Ова ја елиминира заплитане проблеми.Физичко тело и текстура, полнота, лесна меша и флексибилност со Европско и Кавказкиот коса текстури.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : боја на Косата во слики може да се разликуваат од реалните поради осветлување, резолуцијата на екранот, и прилагодувањата.Производ дојде дадени со боја броеви само.Опис на боја на коса служи како корисен предлог на она што боја личи, која може да се разликуваат во зависност од поединецот.Боите можат да се разликуваат во тонот и сенка помеѓу различни производители.

Главните карактеристики

Избор на клиент