.

.

QFFL Тесен Вертикална Салон, Комунални Организатор Полица, Бања Кабинет, Лизгајте Од Фиока за Складирање, Водоотпорен и Издржливи, за Перење Агол Места (Големина : 5 Сл

QFFL Тесен Вертикална Салон, Комунални Организатор Полица, Бања Кабинет, Лизгајте Од Фиока за Складирање, Водоотпорен

DEN 6856.32

Пристапност
Во достапна форма

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од цврсти пластични дека е изграден да трае со години на квалитетот употреба.ДИЗАЈН НА ПРОСТОР за ЗАШТЕДА : современиот модерен дизајн им овозможува на решетката да се обезбеди максимален капацитет во минимален простор и глајд модели без никаков напор во мали навидум бескорисни тесниот простор заедно шкафот или фрижидер.ЕФИКАСНА УПОТРЕБА НА ВАШИОТ ТЕСНИОТ ПРОСТОР : Да се постигне чување во тесни простори, оваа бања кабинет е дизајниран со 9-инчен ширина.Минималистички и модерен стил.РАЗНОВРСНА КАБИНЕТ ОРГАНИЗАТОР : Подот Кабинет Вклучува кабинет и фиоките.Може да се стави во облека, книги во фиоките, и да покаже исклучите врамени фотографии на кабинетот.МУЛТИ-ЦЕЛ : складирање кабинет може да биде сместен во Заводот, Библиотека, Спална соба, Dressers, можете да ги зачувувате вашите детергент, производи за чистење, тоалет и бања прибор, кујна додатоци и многу повеќе.Малата фиока на кабинетот помага да се организираме сите мали предмети кои ги држат cluttering бања.Со чиста бела завршница дека меша со било декорација стил.Сосема нов уредни и уреден живот станува нешто да се погледне напред со оваа суштинска фиока за складирање салон!→ Складирање Решенија : Ние дизајниран нашите мебел стојат фалат парчиња, за да ви обезбеди корисни складирање решенија за организирање на вашиот простор и ви нудиме вредност, стил и квалитет.→ Промена на начин на Живот : Салон за складирање може да се приспособат на широк спектар на предмети, како ви се допаѓа, стекнуваат навика за сортирање и организирање.→ Совршена Домашна Декорација : Стил ги исполнува функцијата со нашите фиоки за чување на градите.Се прошири боја за појавување на сите дома декорација на стил, мода и едноставен дизајн ви помогне да заштедите многу простор.спецификација : Производот категорија : складирање cabinetmaterial : пластични Инсталација метод : земјиште type Style : едноставен и modernsize : 3 слоја : 80*36*24cm/31*14*9in4 слоеви : 99*36*24cm/39*14*9in5 слоеви : 118*36*24cm/46*14*9in Package содржина : бања складирање cabinet Note : големината е рачно да се измери, не е грешка на 1-3cm, ве молам прости ми.

Главните карактеристики

Product category:
storage cabinet
material:
plastic
Installation method:
land type
Style:
simple and modern
3 layers:
80*36*24cm/31*14*9in
4 layers:
99*36*24cm/39*14*9in
5 layers:
118*36*24cm/46*14*9in
Package content:
bathroom storage cabinet
Note:
The size is manually measured, there is an error of 1-3cm, please forgive me
Избор на клиент