.

.

613 Човечка Коса на Снопови Со Фронтален Русокоса Перуанскиот Тело Бран 3 Снопови Со 13x4 Чипка Фронтален Пред Извлечен 10A Мед Русокоса Ткаат Човечка Коса Екстензии (3234

613 Човечка Коса на Снопови Со Фронтален Русокоса Перуанскиот Тело Бран 3 Снопови Со 13x4 Чипка Фронтален Пред

DEN 10797.12

Пристапност
Во достапна форма

КОСА МАТЕРИЈАЛ : 613 човечка коса на снопови со фронтален,100% перуанскиот човековите remy коса, од млади девојки, нема Lices, не подели, полн cuticle, здрава. КОСА ФУНКЦИЈА & КВАЛИТЕТ : Двоен машински weft дебели снопови, Тесни и уредни, жив & мека, метежот надомест, без пролевање, не lices, без мирис.Тоа може да биде стилизирана, рамни пеглаат и избелени според вашата желба, но треба да се грижи за тоа како свој коса. БОЈА на КОСАТА, ГОЛЕМИНА & ТЕЖИНА : 613 русокоса боја, може да биде обоена во вашата омилена боја, проѕирна боја чипка, 100g(3.5 мл)/снопови, 3-4 снопови доволно за целосна главата, 10-40 инчи. ВРЕМЕТО за ИСПОРАКА : премиерот (околу 1-3 дена), исполнети од страна на продавачот (околу 3-5 дена), бесплатен превозот преку "Федекс" или DHL, 15 дена без причина се врати ако има било каков проблем. ПРЕДНОСТ : Стручен технички тим и фабрика.Ние сме одговорни за вашата убавина и здравје, твојата убавина е наша должност!.Ние ќе ги провери секој пакет пред превозот да се осигура дека стоката и пакување се непроменети.Напредна технологија и квалификувани работници се обезбеди добар губење на квалитетот.МНОГУ КОСА има 15 години' човечка коса на производство, искуство, со една фабрика предност.Косата се намали од еден донатор, метежот-бесплатно, без пролевање, чиста и природна, мека и чешел лесно.Обоени многу добро!.На децидни и професионални клиенти ви помогнат да се реши без проблем.Ние ќе ги провери секој пакет пред превозот да се осигура дека стоката и пакување се непроменети.Напредна технологија и квалификувани работници се обезбеди добар губење на квалитетот.МНОГУ КОСА има 15 години' човечка коса на производство, искуство, со една фабрика предност.Косата се намали од еден донатор, метежот-бесплатно, без пролевање, чиста и природна, мека и чешел лесно.Обоени многу добро!На децидни и професионални клиенти ви помогнат да се реши без проблем.

Главните карактеристики

Избор на клиент