.

.

Тропски Остава Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање Кошница Облека Организаторот за Бебе Соба Колеџ Стан

Тропски Остава Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да превиткајте го кога не го користите.-Лесно може да се здипли кога не е во употреба, заштеда на простор, лесно да се носат и продавница.Преклопната големина е 15.Пакетот вклучува : -1* Перење hamper Size : 15.Белење, хемиско чистење или собори сушење не е препорачливо.-Оваа кошница е лесно да се чистат со влажна крпа. 【Pratical Дизајн】Целосна zippered капак со исклучителна патент, запечатени и dustproof.-Можете да ги користите за чување на кошница не само за перење, но како се фати-сите кошеви за движење на намирници, toiletries .Миење или tidying до играчки повеќе не е скучна работа, оваа пространа pop-up перење кошница може да ви помогне да го направи тоа лесно.【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го прави овој pop-up перење забавува потрајни од оние обичните.5 инчи, доволно голема за да се одржи валкана облека за околу една недела.-Целосна zippered капак дизајн, запечатени и dustproof. 【Совршен подарок】Различни од чиста боја бин складирање, интересни и шарени шема дизајн додава еден допир на декоративни шарм на вашата соба, бањата или перење соба.Ова е корисно и одличен подарок за вашата сакана.Деликатни копчиња на долниот раб може добро чувајте го попречи укината кога тоа е сместени.Елиминирање на проблеми предизвикани од прашина акумулација на вашиот книги и играчки.Тоа, исто така, ќе работат за сортирање лесни рециклирање, како (лесни) ѓубре лименки, играчка складирање - се користи за овие се ограничени само на вашите потреби и желби. 【Расклопна Големина】големината на Овој попречи е 15.-Многу погодна за семејството, универзитет дом, мал стан или патување употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент