.

.

Clek Weelee Патна Торба, Црна

Clek Weelee Патна Торба, Црна

DEN 676.80

Пристапност
Во достапна форма

Поместена за да се заштити вашето дете седиштето додека патувате.Telescoping се справи.Кога не е во употреба торба огради станот за лесни за складирање.Багаж ID тагот.Торба за Внатрешни работи : 27 инчи x 17 инчи x 17 инчи / Торба Надворешноста : 31 инчи x 18 инчи x 18 инчи, 12 lb.Weelee е Clek е универзална патна торба дизајниран да ги заштити вашите столче од оштетување додека патуваат.Со два солиден тркала, а telescoping се справи со багажот, ID ознаката, дебели слоеви на баласт за оптимална заштита, плус малку повеќе простор да се stow дополнителни предмети.Кога не е во употреба торба огради станот за лесни за складирање.Weelee одговара на двете Clek е Foonf и Oobr модели и повеќето други столче брендови.Weelee е Cleks универзална патна торба дизајниран да ги заштити вашите столче од оштетување додека патуваат.Со два солиден тркала, а telescoping се справи со багажот, ID ознаката, дебели слоеви на баласт за оптимална заштита, плус малку повеќе простор да се stow екстра одмор essentials.Кога не е во употреба торба огради станот за лесни за складирање.Weelee одговара на двете Cleks Foonf, Fllo и Oobr модели и повеќето други столче брендови. 1 година гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент