.

.

WSZJJ Фиока Организатор со Капаци, 2 Пакет Свитлива Divider Организаторите Плакарот долна облека Складирање Кутија за Sortin Чорапи, Градник, Марами и долна Облека во Гардер

WSZJJ Фиока Организатор со Капаци, 2 Пакет Свитлива Divider Организаторите Плакарот долна облека Складирање

DEN 7039.68

Пристапност
Во достапна форма

❤-Дебел памук, лен складирање кутија, слоевит чување на долна облека и чорапи, лесен и хигиенски, свитлива, да се зачува простор. ❤Со капак и дрвена рачка, лесно да и се затвори, лесен за носење, памук и лен материјал, дише, не-токсични, без мирис, dustproof, влага доказ. ❤ Здрав Висок Квалитет на дизајн го прави овие кутии пластовидно што ќе се зголеми на услугата живот, и, исто така, може да биде укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба. ❤-Ткаенина садовите за складирање сет ќе ги задоволи вашите разни складирање потреби преку обезбедување дополнителен простор за складирање и добро организирање на нередот. ❤Оваа складирање кутија поставена е погодна за облека, долна облека, чорапи, играчки, списанија, уметност и занает, материјали или други мали лични предмети.Погоден за гардероби, под креветот. Производ Details Product боја : сина / khaki Product големина : 32.5*29*12cm Material : памук и лен ткаенини + картон + дрвени handle Product Карактеристики : 1.Дршката дизајниран од страната која е висока-одделение и полесно да се движат.2.Таму е задебелување на дното одбор внатре, тоа е тешко да деформација и лесно да се размонтираат и се соберат, може да се свитка тоа кога не го користат,тоа не го окупира просторот.3.Пред отворање на е дизајниран со налепница која има силна лепливоста, и лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент