.

.

Симулација Авион Модел, од Легиран Борбен Авион Декорација НИ авион Ф-16 Воен Сувенир 1/72 Реплика Колекција Декорација Авион Модел

Симулација Авион Модел, од Легиран Борбен Авион Декорација НИ авион Ф-16 Воен Сувенир 1/72 Реплика Колекција

DEN 9192.00

Пристапност
Во достапна форма

НИ авион Ф-16 Симулација Борец Модел на Сувенири, изработени од високо квалитетни алуминиумски + ПВЦ материјал, и преку исклучителна обработка за да се осигура точноста, погоден како украси и за собирање.Строги производство сооднос, 1/72 вистинска големина сооднос, должина 20.9 cm * ширина 13.1 cm * висок 11.5 cm, погодна за десктоп и декорација на подарок за воени модел ентузијасти.Карактеристики - Точни мувла, детални боење, јасни линии, униформа скалирање, направи борец е лицето да се опорави.Направен од алуминиум и инженеринг пластика, метал дизајн, електростатско спреј технологија, светло и богат слој, да се избегне исчезнува или напукнување, издржливи.Користи - погодна за собирање и декорација, може да се користи како роденденски подароци, Божиќ подароци, воена екранот собирање, семејства, канцеларија за декорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент