.

.

(Вреќа од 25 Брисеви) 1.70 мм Оптички Влакна Брис - Nanotip(tm): 71-4554 - Брис-нејзините Направени во САД

(Вреќа од 25 Брисеви) 1.70 мм Оптички Влакна Брис - Nanotip(tm): 71-4554 - Брис-нејзините Направени во САД

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени во САД - Брис-нејзината 71-4554.1. Брис-своите Нови Оптички Влакна Нано-Совет Технологија.Вреќа од 25 Брисеви.Не-Стерилен Брис.Перат и еднократно.Брис-нејзината е Направен во САД - (Вреќа од 25 Брисеви) Реден Број 71-4554.1. На Брис-4-инчен справи со 1.70 мм оптички влакна пена брис.На 71-4554.1 е дел од Брис-својот нов Nanotip(tm) линија на оптички брисеви.Оваа брис ќе чистење на најмалата големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент