.

.

QIRG Хрчак Џвакање Играчки, Природни Дрвени нетоксичен и Безбеден Свињи Стаорци Chinchillas Играчки за Нега на Забите Млечни Играчки за Мали Животни, Bunny, Gerbils, морско свинч

QIRG Хрчак Џвакање Играчки, Природни Дрвени нетоксичен и Безбеден Свињи Стаорци Chinchillas Играчки за Нега

DEN 345.36

Пристапност
Во достапна форма

Направен од чисто природни дрво, нетоксичен и безбеден.Тоа е многу погоден за домашни миленици мелење и играње.Им помогне на домашни миленици останат здрави и активни, и да се обезбеди нови и интересни начини на игра.Зголемување на пет спортски, да ги задржи на домашни миленици во добра и здрава, и во исто време да се обезбеди забава и да игра за домашни миленици, и да се обезбеди безбедно место за спорт и игри за домашни миленици.Погоден за мали миленичиња, како што се хрчак, зајакот, морско свинче, итн.Функција : 1. Направен од чисто природни дрво, нетоксичен и безбеден. 2. Тоа е многу погоден за домашни миленици мелење и играње. 3. Им помогне на домашни миленици останат здрави и активни, и да се обезбеди нови и интересни начини на игра. 4. Зголемување на пет спортски, да ги задржи на домашни миленици во добра и здрава, и во исто време да се обезбеди забава и да игра за домашни миленици, и да се обезбеди безбедно место за спорт и игри за домашни миленици. 5. Погоден за мали миленичиња, како што се хрчак, зајакот, морско свинче, итн.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Мал Милениче Toy Material : wood Color : Како слика shown Weight : Прибл. 123g Користи : мали домашни миленици игра и млечни заби Пакет Листа : 1 x Топката toy1 x Barbell toy2 x Цилиндрични toys1 x Ролери играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент