.

.

Bodil Тапациран Клупата, Главен Материјал Детали: Лен, Текстил Материјал: Лен

Bodil Тапациран Клупата, Главен Материјал Детали: Лен, Текстил Материјал: Лен

DEN 7199.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Главен Материјал Детали : Лен, Текстил Материјал : 100% Лен.Тежина Капацитет : 500 Фунти, Целокупната : 19"" H x 59"" W x 19"" Г. Главен Материјал : Тапациран, Тапациран : Yes.Тапацир се Пополни Составот : Пена/Синтетички влакна/Пердув, Возрасни Собранието е Потребно : Не.Тапациран : Да, Комерцијални Гаранција : Нема.

Главните карактеристики

Избор на клиент