.

.

2 Деца е Магија Закачалки, Мулти-Функција Виткање Закачалки, Лесна Стигнале Закачалки, Цртан филм Пластични Закачалки 1116 (Боја : Розова боја, Големина : 48.53832 см)

2 Деца е Магија Закачалки, Мулти-Функција Виткање Закачалки, Лесна Стигнале Закачалки, Цртан филм Пластични

DEN 350.88

Пристапност
Во достапна форма

01.360°ротирачкото, виси облеката на двете страни. 02. Еден притиснете и една лабава, лесно да се извади облека. 03. Виткање складирање, чување повеќе простор. 04. Широк-рамо дизајн е не се лизга и не можат да си дозволат торба. 05. Стави ги во од деколте, лифт двете страни на закачалка, и тоа ќе биде фиксна кога ќе слушнете звук на кршење.Име на производ : детска количка за облека hanger Material : PP material Weight : 525 GColor : pink Size : 48.5*38*3.2 cm The производ содржи : детска количка за облека закачалка*1 Product димензии рачно се мери, и може да има отстапувања.Бидејќи бојата на секој екран е различен, бојата на производот, исто така, ќе произведе хроматска аберација.Ако имате било какви прашања, можете да побарате од нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент