.

.

Жица Челик 6 Ниво Полица Гаража Складирање Shelving Рек Спална соба оркестарот Организација и чување на Книгата полици за Статистика оркестарот Ѕид полица Чување поли?

Жица Челик 6 Ниво Полица Гаража Складирање Shelving Рек Спална соба оркестарот Организација и чување на Книгата

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : (26.77 x 26.77 x 70.87)" / (68 x 68 x 180)cm (L x W x H) Плакарот организатор Полици за складирање Гаража shelving Плакарот полици Полици за спалната соба Виси полици Метални сталажи Shelving единица.Тежина : 670 мл / 19 kg Слој Количина : 6 Компјутери Секој Слој Тежина Капацитет : 176 кг / 80kg Провизии полиците на Кујната полици за Складирање полица Cubby shelving Складирање рек Полици за ѕид.Жица Челик 6 Ниво Полица Гаража Складирање Shelving Рек Димензии : (26.77 x 26.77 x 70.87)" / (68 x 68 x 180)cm (L x W x H) Тежина : 670 мл / 19 kg Слој Количина : 6 Компјутери Секој Слој Тежина Капацитет : 176 кг / 80kg.

Главните карактеристики

Избор на клиент