.

.

Косата Couture Коса Екстензија 7pcs 18 #18/24

Косата Couture Коса Екстензија 7pcs 18 18/24

DEN 5279.76

Пристапност
Во достапна форма

Косата Couture Чиста Клип На е нашата 7-парче продолжување постави направен со Европската Remy текстура.Направени за парична казна до средна текстура на косата за да додадете малку повеќе густина & volume без премногу да го прават тоа.Совршен за оние кои не можат да го издржат премногу тежина.Полесни и пофини со повеќе лесни флексибилност.Клиповите се екстра здрав за да ја заклучите и задржете најдобрите коса.Специјално помеша 13 боја начини на Чиста Светлина и Чиста Извонредност!.

Главните карактеристики

Избор на клиент