.

.

UXZDX CUJUX 12 инчен Мобилен Телефон Екран Засилувач Проектор Преносни Кампување Патување Десктоп 3D Видео Филм лупа Телефон Поддршка (Боја : Црна)

UXZDX CUJUX 12 инчен Мобилен Телефон Екран Засилувач Проектор Преносни Кампување Патување Десктоп 3D Видео Филм

DEN 3223.92

Пристапност
Во достапна форма

Одлично компатибилност : дали сте за телефон, проекторот екран на лупа може да се користи со вашиот уред. Одлично компатибилност : дали сте за телефон, проекторот екран на лупа може да се користи со вашиот уред.Додадеш Bluetooth тастатурата и да ги користите за да се игра HD.

Главните карактеристики

Material:
ABS plastic + Phoenix lens
Magnification:
3-4 times
Functions:
amplification, eye protection, radiation protection, stand holder
Product size:
260 * 174 * 9mm
Color:
Black, White, Red
Packing:
1x screen magnifier(Excluding mobile phones and other props) :
Package includes:
1 x 10X Magnifying Glass(two dia lens for choices) :
Избор на клиент