.

.

Ученици Ослободување Делукс Издание (Xbox Серија X)

Ученици Ослободување Делукс Издание (Xbox Серија X)

DEN 1369.20

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Ученици : Ослободување е зрел, темна фантазија стратегија RPG со претвори-базирани борба.Ослободи земјата на Nevendaar и откривањето на бескрајни приказни скриени во рамките на ова богато детални свет каде секоја одлука е последица на тоа, и секој погрешен потег може да биде смртоносна.Истражуваат богата overworld и усогласување со голем број на во-светот фракции : од човечка империја tinged од верски екстремизам на темни сили на undead води од страна на еден луд кралицата.Соберат тим да се соберат скапоцени ресурси, власт политичка репутација, и да ги преземат на брутален ѕверови во сложена пресврт базирани битки.Производителот гаранција може да не се применува.

Главните карактеристики

Избор на клиент