.

.

Вратата Лизгачки Гром & Брави, 12 x 1 1/4 Инчи со 3 Портата Latch, Барел Гром Масло Протри Бронза Заврши, Безбедност Слајд Заклучување на Врати и Порти Кабинет

Вратата Лизгачки Гром & Брави, 12 x 1 1/4 Инчи со 3 Портата Latch, Барел Гром Масло Протри Бронза Заврши, Безбедност

DEN 760.80

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овој кабинет latch карактеристики на Виндзор Дизајн со Антички Железо Завршница што ја прави идеална е парче за традиционалните подесување на вашиот дом или кујна украси.Може да се монтира врвот, дното, или и двете, и карактеристики сокриени монтажа завртки.АНТИЧКИОТ ЗДРАВ ЖЕЛЕЗО ЗАВРШУВАЊЕТО на : Latch е направен од Железо, која претстава која сама по тоа здрав изградба.На брави се рачно изработени така, некои варијации во големината, здодевни, и обликот може да се очекува.Сепак, сите напори се направени од страна на занатски да се задржи на парчиња како доследни што е можно.Кој рече дека ова го прави секое парче уникатен од другите кои дава автентичен и дистинктивен поднесе жалба на секој кабинет.ДИМЕНЗИИ : A29 слајд брави се 12" (L) x 1 1/4" (W) x 1 7/8" (H).ЛЕСНО DIY ИНСТАЛАЦИЈА : Само инсталацијата е можно и многу лесно како секој пакет вклучува хардвер монтажа, како што се завртки.Се продава во Секоја од нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент