.

.

YourBreed Облека Компанија Malamute Низок Профил, Безбол Капа со Zippered Џеб.

YourBreed Облека Компанија Malamute Низок Профил, Безбол Капа со Zippered Џеб.

DEN 790.80

Пристапност
Во достапна форма

Памук/Twill.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАМУК : Нашата Капаците се направени од дише, 100% висок квалитет памук twill, што го прави удобно да се носат за време на сите ваши активности на отворено.MESH НАРЕДЕНИ : Нашата капи се наредени со мрежа.Мрежа помага нека воздухот циркулира да се зголеми вентилација, па можете да се излади.Нашите низок профил, безбол капи се најдобриот подарок за било куче љубовник.ВОЗДУШНИ ДУПКИ : Воздух дупки се наоѓа на врвот на нашата низок профил, безбол капи.Воздушни дупки се ефикасни против пот, бидејќи тие им помогне нека воздухот циркулира.ВЕЛКРО : Сите наши раса специфични безбол капи се Велкро затворање, што го прави лесно да се прилагоди на главата големина.ZIPPERED СТРАНА ЏЕБ : Секој капа има zippered џеб на левата страна само во случај вашиот најдобар пријател би сакал кученце третираат додека земате прошетка или да ја користите за да скривам неколку долари за кафе, или едноставно ги чува некои лични предмети продукти stowed далеку.Нашата раса куче Низок Профил, Мрежа Наредени Бејзбол капа со раса специфични профил е 100% памук twill.Изберете помеѓу Каки или Пигментирани Сина капа со директен везови.Раса специфични куче слика на предната страна има уникатна три димензионални аспект на неа, давајќи и везени куче слика мускулната структура и живот, како и изглед.Страна на има zippered џеб за вашето куче третира, измет торба, куќата клучеви или кафе пари.Грбот на кучето раса везени ззп нашите ексклузивни шепа & bone вез со велкро затворање.Ова е загарантирана да биде вашиот најголем удобно капа!На извезена сликата е претставник на раса и не може да се одрази на вашето вистинско куче.

Главните карактеристики

Избор на клиент