.

.

Yosoo Здравје Опрема Велосипед Кочница Кабел, Универзална Велосипед Shift Кабел Замена за Патен MTB Велосипеди Жица, 3 Метри

Yosoo Здравје Опрема Велосипед Кочница Кабел, Универзална Велосипед Shift Кабел Замена за Патен MTB Велосипеди

DEN 242.16

Пристапност
Во достапна форма

[Материјал] : сопирачки кабел надворешната обвивка е изработена од нерѓосувачки челик силна масна кабел, кој има повеќе сопирање моќ и непречено функционирање. [Високи Перформанси] : Опрема кабел за домување за силна намали отпорот и PVC облога помага во спречување на гребење и одржување на потрајни, оваа промена и кочница кабел поставете ќе додадете подобри перформанси за вашиот велосипед. [Доволно долго] : 3 метри во должина, што е доволно за да го замени носи кочница кабел, и кочница кабел за домување е погодна за двете планински велосипеди и патот велосипеди. [Fitment] : Велосипед опрема shift кабел за домување е идеална замена за велосипед, планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед. [100% Задоволство] : Ако имате било какви прашања во врска со овој кочница домување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Карактеристики : - надворешниот црево е направен на квалитетот гума, colorfast, свитливи и издржливи.- Кабелот е направен од премиум спирала челични жици, висока јачина и анти-абразија.- Внатрешниот ПВЦ цевка работи како лубрикант, да ги задржи челик жица во добра состојба за да се спаси прирачник за одржување.- Работи совршено на мотоцикли, лесни, погоден за носене, анти-корозија, голема сила, чувствителни.- 3 метри во должина, доволно долго да се задржи вашата посакуваната должина.- Заменете го носи кочница кабел, погоден за двата планински велосипеди и патот велосипеди.Спецификација : Материјали : Челик Црно; Сина; Бела Боја; Green Cable Должина : Околу. 3 m / 9.84 ft Cable Дијаметар : Прибл. 5 mm Weight : Прибл. 170 g Пакет се Вклучени : 1 x Велосипед Кочница Кабел Само.

Главните карактеристики

Избор на клиент