.

.

Oberto Коктел Pepperoni Рамен Пак, 3-Унца (Пакување од 8)

Oberto Коктел Pepperoni Рамен Пак, 3-Унца (Пакување од 8)

DEN 1438.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакет на осум, 3-Унца (Вкупно 24-Унци).Содржи соја и пченица.Чадени колбаси стапчиња.Како нашите стапови, нашата каса имаат ист одличен вкус, но се намали во залак-големина на парчиња, за да се направи тоа лесно да ги споделите со вашите Sidekick.Овој класичен оброк е загарантирана да се стави на вашиот глад на чекање.За да биде Алфа, мораш да јадат како еден.И ништо не помага да се одржи вашата позиција на предната страна од пакет подобро од Oberto е автентичен, рачно изработени jerky.Тоа е затоа што, од 1918 година, Oberto ги користи за ништо, но премиум ленти на вистински, посно месо дека е искусни и пушеле до совршенство.Тоа е протеин што треба и вкусот ќе се жедни.Кинење во оваа торба е не само вашето раѓање; тоа е вашата должност како Алфа.За три генерации на Oberto семејство е помагање на Алфа е како тебе, да остане на врвот, со обврска да се прави одличен вкус закуски.

Главните карактеристики

Избор на клиент