.

.

LQRI Хрчак Подарок Хрчак Накит Хрчак Најдобри Пријатели за цел Живот, Keychain Симпатична Хрчак Подарок за Хрчак Дама Хрчак Љубовник

LQRI Хрчак Подарок Хрчак Накит Хрчак Најдобри Пријатели за цел Живот, Keychain Симпатична Хрчак Подарок за Хрчак

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

◆Хрчак Копче Синџир◆Оваа хрчак животинско тема keychain рака печат зборовите"Хрчак Најдобри Пријатели За Живот",голем хрчак подарок за себе или другите кои сакаат хрчак. ◆Хрчак Накит ◆Дали ви се допаѓа хрчак?За луѓе кои сакаат хрчаци, тоа не е само на животните, туку пријател кој ги носи радост.Хрчак keychain подарок за хрчак љубовници. ◆Хрчак Подарок ◆Тоа е голема хрчак подарок за девојчиња момчиња,совршен подарок за жените и мажите,пријателство подарок за најдобри пријатели. ◆Материјал&Големина◆Изработени од еколошки materal Нерѓосувачки Челик.Нерѓосувачки Челик е противалергиски, Lead-Free, Nickle-Бесплатно, без Штета за Здравјето.Keychain pendant : 1.18 инчен дијаметар. ◆Спакувани во Домот, Накит Пошта,и да се Подготвени За Давање на Подарок.Совршен подарок за Семејството Братучед не само за Роденден Дипломирањето Празник Божиќ, Нова Година, туку и за било кој период од годината.Добредојдовте на LQRI продавница за НАКИТ.Ние се специјализираат во мода накит одлуки.Секоја Накит Шарм Производ има единствена смисла и е специјален подарок за Пријателите, Семејството, Љубовник, Колегите,шефот,сестра,besties 【ПОДАРОК 】вашите најблиски благородни чувства и го прослават единствена љубов помеѓу вас со презентирање на оваа убава накит. 【ПАКЕТ】Секое парче на накит во LQRI е преполна со висок квалитет торбичка сомот, убав пакет и е подготвен за kinki,ќе го прави Голем Дар за родендени, Ден на Мајката, Божиќ, празници 【※УСЛУГА※】 - 100% задоволство и гаранција за парите назад.Ако има било какви проблеми со купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.

Главните карактеристики

Избор на клиент