.

.

Дувачкиот 45 Степен Одблесокот Капа 1/4 Цевка OD SAE Фитинг 5pcs

Дувачкиот 45 Степен Одблесокот Капа 1/4 Цевка OD SAE Фитинг 5pcs

DEN 2097.60

Пристапност
Во достапна форма

Одблесокот капа за престанок/затворање на цевка крајот.Позитивните природа на врската со одблесокот на цевка стегната помеѓу орев и телото го прави за екстремна стабилност и безбедност.Одблесокот фитинзи се соодветни алтернативи за лемење тип на зглобови каде отворен пламен е или не саканата или непрактично.За користење со ЛП и природен гас, ладење, и хидраулични апликации.Месинг за сила и отпорност на корозија.

Главните карактеристики

Избор на клиент