.

.

4mm Тигри Око Студ Обетки во Фунта Сребро, Браун Studs

4mm Тигри Око Студ Обетки во Фунта Сребро, Браун Studs

DEN 2102.40

Пристапност
Во достапна форма

4mm сите Природни Тигри Око.Солидна 925 Фунта Сребро.Делукс Luxlock Грбот-Сигурно, Безбедно, Пријатно.Пристигнува смислено спакувани во потпис накит кутија.Уметничките направени во Тексас.Овие мали тигри око студ обетки се сигурни дека за да стане секојдневна омилени!Камења се рака рамки утврдени во 925 фунта сребро.

Главните карактеристики

Избор на клиент